Kdo jsme

01 Náš přístup

“Jsme přesvědčeni, že smyslem designu je dosažení vyššího uživatelského pohodlí a lepšího života. Při tvorbě designu produktu se nezabýváme jen tvarem. Nacházíme nové řešení a úhly pohledu na zadání.

Vytváříme vysoce funkční design, kde každý detail má svůj důvod. Konkrétní podoba produktu vzniká z technologických úkolů, které esteticky korigujeme. Odmítáme samoúčelný design pro design.

Jakub Stedina Stedina design studio owner

Jsme team profesionálů pod vedením designera Jakuba Stediny. Naším hlavním oborem je průmyslový a produktový design. Abychom v tomto odvětví zajistili kompletní servis, dokážeme špičkově vizualizovat, prototypovat, vytvářet produktům identitu, obal a zajistit další podporu prodeje. Více o našich službách najdete zde.

02 Inspirace, která nás ovlivnila

Milujeme designéra Dietera Ramse a jeho as little design as possible. Smekáme před Ingvarem Kampradem jeho vizionářským projektem.

Elona Muska považujeme za technologického boha. Lego nejlepším masážním nástrojem pro naše chodidla.

 • Dieter rams

  As little design as possible

 • Ingvar Kamprad

  Ikea

 • Elon Musk

  Space X & Tesla

 • Ole Kirk Christiansen

  Lego

03 Tým

 • Jakub

  CEO, head designer

  Kosmonaut, který sedí v našem studiu úplně nejvýše. Hlavu má ještě výš než v oblacích.

 • Filip

  product designer

  Největší umělec z nás všech. Pod stálou palbou technických kompromisů.

 • Antonín

  CFO

  IT specialista s hlubokou znalostí finančního řízení firem a zahrádek.

 • Matěj

  3D tisk, konstrukce a prototypování

  Mág tuhnoucího ABS plastu a opravdu velkých motorek.

 • Jakub

  fotografie, marketing

  Extrémní kajakář, který má rád nedostupné pohledy na svět.

 • David

  architekt, 3D vizualizace

  Sportovec, pro kterého není žádný úkol není dost těžký.

02 Backstage

Jsme tým profesionálů pod vedením designera Jakuba Stedina. Naším hlavním oborem je průmyslový a produktový design. Zajišťujeme v tomto odvětví kompletní serevis. Dokážeme špičkově vizualizovat, prototypovat, vytvářet produktům identitu, obal a zajistit další podporu prodeje. (více o službách zde) Jsme přesvědčeni, že smyslem designu je dosažení vyššího uživatelského pohodlí a lepšího života. Při tvorbě designu produktu se nezabýváme jen tvarem. Nacházíme nové řešení a nové úhly pohledu na zadání. Vytváříme vysoce funkční design, kde každý detail má svůj důvod. Konkrétní podoba produktu vzniká z technologických úkolů, které esteticky korigujeme. Odmítáme samoúčelný design pro design.

Prohlédněte si, jak vznikaly naše realizované projekty, naší současnou práci i rychlé skicy ze zakázek, které možná v budoucnu získáme. Každodenní radosti a myšlenkové pochody designérů a konstruktérů.